biznes ponad granicami

Biznes Ponad Granicami czyli e-biznes z dowolnego miejsca na świecie

W dobie rosnącej globalizacji powstają rozwiązania wychodzące na przekór oczekiwaniom ludzi, dla których świat już dawno nie ma granic. Jedną z takich osób jest Piotr Motyl. Przedsiębiorca z kilkunastoletnim stażem oraz współautor najlepszego na rynku poradnika dla e-biznesu czyli „Biblia e-biznesu”, a także organizator już trzeciej edycji wydarzenia pod tytułem Event Biznes Ponad Granicami które odbędzie się na przełomie stycznia i lutego 2018 roku w Bangkoku.

Czym jest EVENT BIZNES PONAD GRANICAMI?

To największa w Azji polskojęzyczna konferencja poświęcona rozwiązaniom dla e-biznesu. Dowiesz się tutaj jak stworzyć unikalny model prowadzenia swojej działalności lub przekształcić obecny tak, aby zarządzać swoim projektem z dowolnego miejsca na świecie. Jak wejść na wyższy poziom ze swoim biznesem? Jak rozpocząć globalną działalność? Jak zwiększyć sprzedaż w internecie? Jak zwiększyć efektywność marketingu internetowego oraz jakie zastosować rozwiązania? – o tym wszystkim dowiesz się właśnie tutaj!

Konferencja będzie idealna dla osób które:

– oferują usługi przez internet na rynek lokalny lub globalny,

– prowadzą bloga i są zainteresowane tematyką cyfrowego nomadyzmu,

– polecają programy afiliacyjne,

– prowadzą sklep internetowy na rynku polskim i międzynarodowym,

– tworzą i sprzedają wartościowe treści w internecie,

– inwestują w nieruchomości i zarządzają  nimi zdalnie,

– inwestują na rynkach kapitałowych i w kryptowaluty,

Dodatkowo polecamy dla osób których interesują:

* korzyści tworzenia e-biznesu poza Polską,

* korzyści z założenia firmy w UK,

* korzyści z założenia e-biznesu w Hongkongu lub Singapurze,

* globalne inwestowanie bez podatków,

* kwestie organizacyjne, logistyczne, zakładanie konta itp.

Niezależnie od tego czym się zajmujesz i na jakim etapie swojej działalności jesteś – to wydarzenie jest dla Ciebie!  Jak pisze sam Piotr: „Znajdziesz tu wiele praktycznych rozwiązań i unikalną wiedzę jeśli prowadzisz lub chcesz zacząć prowadzić swój e-biznes zdalnie.” To miejsce i czas w którym spotkasz ludzi z kilkunastoletnim bagażem doświadczeń, a także początkujących twórców, biznesmenów i inwestorów.

myGecko będzie prelegentem na konferencji BPG!

Pierwszy raz dowiedzieliśmy się o tym projekcie na początku naszej przygody w Tajlandii, a było to w grudniu 2015 roku kiedy wraz z Zuzą szukaliśmy rozwiązań i pomysłów na naszą przyszłość w Krainie Uśmiechu. W internecie pojawił się wpis, następnie wymieniliśmy kilka zdań z ogranizatorem, przyszliśmy na spotkanie i kupiliśmy bilet wstępu. Tak, dokładnie w tej kolejności ponieważ organizacja pierwszego spotkania odbyła się przy współpracy z ASBIRO.

Dzisiaj BIZNES PONAD GRANICAMI rośnie w siłę, a my wszyscy rośniemy razem z nim ponieważ idea tego przedsięwzięcia opiera się głównie na współpracy. Cała społeczność BPG dąży do rozwoju zawodowego oraz ciągle stawia sobie nowe cele. Szukamy rozwiązań, myślimy globalnie, wyciągamy wnioski i działamy w oparciu o doświadczenia swoje oraz innych.

Nasze wystąpienie odbędzie się 2 lutego 2018 roku w Bangkoku. Zapraszamy Was do sali konferencyjnej hotelu Mandarin. Sprawdź na poniższej mapie:

Bilety wstepu na konferencję znajdziesz o tu:  BILET

Skorzystaj z kuponu rabatowego i przy zamówieniu wpisz hasło: mygecko

Otrzymasz wówczas 100 PLN zniżki na wejście!

Uwaga: Ilość miejsc jest ograniczona, a ceny promocyjne będą rosły.

Ponadto:

  1. Zamawiając dwa bilety możesz otrzymać dodatkowy rabat 100 PLN
  2.  Kod rabatowy na zakupu dodatkowego biletu:  rabat2osoby

Ps. Na grupie FB będą przekazywane bieżące informacje o akcjach promocyjnych.

https://www.facebook.com/groups/eventBPG/

Zapraszamy do śledzenia aktywności również na Facebook.

Jeśli zastanawiasz się nad przeniesieniem swojej firmy do sieci, szukasz ciekawych możliwości, chciesz dowiedzieć się więcej na temat biznesowych rozwiązań w środowisku globalnym lub po prostu chcesz poznać ciekawych ludzi oraz ich historię to zapraszamy Cię do Bangkoku w terminie 28 stycznia – 10 lutego 2018 roku. Więcej informacji o konferencji znajdziesz na stronie BIZNES PONAD GRANICAMI