Pocztówkowy widok w parku narodowym Khao Sok

Ekstra

Jesteśmy aktywni i staramy się przekazywać jak najwięcej informacji o Tajlandii. Jednak lubimy także słuchać i brać pod uwagę Twoje potrzeby oraz doświadczenia. Mając to na uwadze stworzyliśmy kilka fajnych i użytecznych projektów, które dzieją się na facebooku na naszym fanpage myGecko:

#mygeckolive

Cykl co wtorkowych lajwów o godzinie 18 polskiego czasu 🙂

Poruszamy trzy główne tematy: życie w Tajlandii, praca nauczyciela i podróżowanie. Każdy live jest poświęcony konkretnemu tematowi. Naszpikowany poradami, naszymi przemyśleniami oraz pozytywną energią! Liczymy na dociekliwe pytania – postaramy się odpowiedzieć na wszystkie. Pozwoli nam to odkryć, które kwestie interesują Cię najbardziej i te tematy będziemy szczegółowo rozwijać w kolejnych live. Widzimy się we wtorek?

#mygeckofavourites

Co czwartkowe pytanie od myGecko. Zbieramy rekomendacje wśród naszych czytelników: tajskie dania, wyspy, markety, guesthousy… I sami opowiadamy o naszych ulubieńcach! Kopalnia wiedzy, szczególnie gdy planujecie podróż. No bo kto doradzi lepiej, jak nie ci wszyscy, co już tu byli i sprawdzili osobiście? Dzielmy się doświadczeniami!

Grupa ‚Nauczyciele angielskiego w Azji Południowo-Wschodniej’

Jeżeli jesteś w Tajlandii, planujesz przeprowadzkę albo szukasz przygody życia, uczysz, szukasz pracy jako nauczyciel lub masz pytanie związane z nauczycielstwem w Tajlandii – ta grupa jest właśnie dla Ciebie.

Pytania o visę, wymiana doświadczeń, oferty pracy, metody radzenia sobie z małymi Tajami, fajne materiały szkolne, polecane agencje, jak nie dać się oszukać i tajska kultura pracy – to wszystko znajdziesz w tej grupie.

Dołącz do świata myGecko, aby być na bieżąco 🙂